Евакуатор Київ

Евакуатор Служба «Евакуатор Київ 24» пропонує вам доступні розцінки на виклик евакуатора в Києві і європейський рівень сервісу. У нас ви можете викликати евакуатор недорого, перебуваючи практично в будь-якому великому місті країни.

Ми працюємо також по Україні і попутно функціонуємо в наступних містах: Харків, Львів, Запоріжжя, Одеса, Дніпро та інші.

Автопарк нашої служби повністю укомплектований передовий спецтехнікою, яка регулярно проходить ретельну діагностику, а при необхідності і ремонт.

Додатково до цього ми тішимо клієнтів демократичними тарифами, цілодобовим режимом роботи і постійної інформаційної підтримкою.

Переваги евакуатор Київ 24

До основних переваг нашої компанії слід віднести:До основних переваг нашої компанії слід віднести:

 1. велика кількість спеціалізованої техніки, автомобілів технічної допомоги;
 2. зручний сайт з простою і інтуїтивно зрозумілою навігацією;
 3. цілодобовий режим роботи. Вихідні дні та свята нам просто незнайомі;
 4. оперативна доставка евакуатора в будь-який район Києва або перерахованих міст. Швидке прибуття спецтехніки обумовлено оптимальним розподілом наших машин: вони завжди чергують на головних дорогах міста;
 5. у нас ви дійсно можете викликати евакуатор недорого, але при цьому залишитися задоволеним якістю наданих послуг.

Доступні ціни анітрохи не відображаються на професіоналізмі наших співробітників, а лише підвищують конкурентоспроможність компанії.

Евакуатор по Україні: тарифи

На даний момент актуальні наступні ціни:На даний момент актуальні наступні ціни:

 • транспортування легкових авто - 350 гривень;
 • перевезення джипів, мікроавтобусів - 450 гривень.
 • перевезення спеціальної техніки - 550 гривень.

Тарифи розраховуються виходячи з 1 км шляху. Евакуатор Київ (по місту) обійдеться всього в 5 - 15 грівен / км залежно від типу транспорту.

Як викликати дешевий евакуатор?

Київ відомий складним пошуком спецтехніки в разі виникнення ДТП, адже рідкісний водій вирішить пригальмувати побачивши зламаного автомобіля. Щоб не шукати поспіхом номер диспетчерської, відразу внесіть в телефонну книгу наші координати. Можете бути впевнені - в найкоротші терміни вам на виручку прибуде сучасний, але при цьому послуги дешевий евакуатор в Києві.

Також можна обійтися без дзвінка, відвідавши наш сайт. Досить вбити в пошуковику запит «евакуатор Київ», як ви тут же отримаєте доступ до наших послуг і зможете залишити заявку. На сайті діє зручний пошук і система фільтрів, є карта з наочним зазначенням розташування найближчих пунктів нашої служби. Особливо корисна опція - список бюджетних компаній і розцінок за км шляху. Також ви можете дізнатися приблизний час прибуття евакуатора на місце.

Чому варто звернутися саме до нас?

Зрозуміло, деякі водії, при виникненні труднощів на дорозі намагаються вирішити проблему самостійно. Можна просити допомоги від проїжджаючих водіїв, проте відмова від виклику евакуатора часто призводить до вельми несприятливих наслідків. Якщо автомобіль буде прибраний з проїжджої частини необережно, навряд чи обійдеться без серйозних пошкоджень кузова. Як наслідок, доведеться витрачати значні суми на його ремонт і відновлення.

Крім того, тривале перебування зламаного автомобіля на жвавій дорозі становить величезну небезпеку для інших учасників руху. Не варто створювати ризик виникнення ДТП - краще відразу ж викликати попутний евакуатор.

Що сказати по телефону?

Зв'язавшись з нашим оператором, повідомте йому:

 1. марку автомобіля, приблизну масу;
 2. наявність дефектів кузова;
 3. стан ходової;
 4. контактні дані;
 5. ваше місцезнаходження й наявність документів на машину.

При отриманні даної інформації наші оператори швидко підберуть для вас найближчий эвакуатор і подбають про максимально зручному маршруті. Ми працюємо для вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, в будь-яку погоду. Удачі на дорогах!

Замовляйте послуги евакуатора цена от 450 гривен в Київі котрий цілодобово в наявності у нас. Оперативний виклик евакуатора в Києві - будь-який район цена договірна цілодобово. Послуги евакуатора по Києву і Україні. Недорого (ціна договірна) попутні перевезення евакуатором до 10 тонн.